Team

Ons team bestaat uit:

  • groep 1/2 a:
    Debbie de Mooij ma-di-wo-do-vrij/om de week (debbie.de.mooij@d4w.nl)
    Mariken Stigter vrij/om de week (mariken.stigter@d4w.nl)
  • groep 1/2 b
    Mara van Looijen ma-wo-do-vrij (mara.van.looijen@d4w.nl)
    Petra Götz di-wo (petra.gotz@d4w.nl)
  • groep 3:
    Annelies Minnaard ma-di-wo-vr (annelies.minnaard@d4w.nl)
    Mariken Stigter wo-do (mariken.stigter@d4w.nl)
  • groep 4:
    Gea Haaksman ma-di (gea.haaksman@d4w.nl)
    Christel Wagenaar wo-do-vrij (christel.wagenaar@d4w.nl)
  • groep 5/6:
    Jaccolien van Vliet ma-di-wo-do-vrij (jaccolien.van.vliet@d4w.nl)
    Mirjam van Beek wo (mirjam.van.beek@d4w.nl)
  • groep 7:
    Martina de Hoog ma-di-wo-do (martina.de.hoog@d4w.nl)
    Trudie Graveland wo-vrij (trudie.graveland@d4w.nl)
  • groep 8
    Maartje Kapteijn ma-di-wo-do-vrij (maartje.kapteijn@d4w.nl)
    Linda Humme wo-do (linda.humme@d4w.nl)

Schoolleider:
Joke Pater (joke.pater@d4w.nl)

Interne begeleiding (IB):
Annelies Minnaard groep 1-4 do (annelies.minnaard@d4w.nl)
Trudie Graveland groep 5-8 do-vrij (trudie.graveland@d4w.nl)

ICT
Maartje Kapteijn do (maartje.kapteijn@d4w.nl)
Linda Humme di-do (linda.humme@d4w.nl)

Gym:
Jan Folsche di(mo) (jan.folsche@d4w.nl)

Onderwijsondersteuner
Nelleke van Dixhoorn ma, wo, do (nelleke.van.dixhoorn@d4w.nl)

Conciërge
Ruud Kooistra ma(mo)-wo(mo)-vrij(mo) 

Administratief medewerkster:
Anneke Blonk wo(mi) (anneke.blonk@d4w.nl)

Vervanging
Als een leerkracht ziek is of om een andere reden niet voor de klas kan staan, dan doet de school een beroep op een invaller via de ‘invalpool’. De juf of meester die dan komt geeft die dag les.
Het komt soms voor dat er geen invalleerkracht beschikbaar is. Dan wordt er intern naar een andere oplossing gezocht. Het kan zijn dat er groepen worden gecombineerd of dat de kinderen worden verdeeld over de andere groepen.
In principe proberen we te voorkomen de kinderen thuis moeten blijven. Mocht dit in het uiterste geval wel gebeuren, dan wordt er uiteraard contact met u opgenomen.