Schoolleiding en team

Team 2023-2024

Ons team bestaat uit:

  • groep 1/2 a:
    Debbie de Mooij ma-di-wo-do-vrij (debbie.de.mooij@d4w.nl)
    Tineke Griffioen wo (tineke.griffioen@d4w.nl)
  • groep 1/2 b
    Frank Faas ma-wo-do-vrij (frank.faas@d4w.nl)
    Petra Götz di-wo (petra.gotz@d4w.nl)
  • instroomgroep
    Gea Haaksman ma-di (gea.haaksman@d4w.nl)
  • groep 3:
    Annelies Minnaard ma-di-wo (annelies.minnaard@d4w.nl)
    Mariken Stigter wo-do-vrij (mariken.stigter@d4w.nl)
  • groep 4:
    Jasmijn van de Vreeden ma-di-wo-do (jasmijn.van.de.vreede@d4w.nl)
    Christel Wagenaar di (mi)-wo-do-vrij (christel.wagenaar@d4w.nl)
  • groep 5:
    Jaccolien van Vliet ma-di-wo-do-vrij (jaccolien.van.vliet@d4w.nl)
    Linda Humme wo (linda.humme@d4w.nl)
  • groep 6:
    Marit Blokland ma-di-wo (marit.blokland@d4w.nl)
    Danique van der Werf wo-do-vrij (danique.van.der.werf@d4w.nl)
  • groep 7:
    Kim Smit ma (kim.smit@d4w.nl)
    Arie Maliepaard di-wo-do-vrij (arie.maliepaard@d4w.nl)
  • groep 8
    Fabienne van der Kooij ma-di-wo (fabienne.van.der.kooij@d4w.nl)
    Kim Smit wo-do-vrij (kim.smit@d4w.nl)

Schoolleider:
Joke Pater (joke.pater@d4w.nl)

Interne begeleiding (IB):
Annelies Minnaard do-vrij (annelies.minnaard@d4w.nl)
Trudie Graveland zwangerschapsverlof (trudie.graveland@d4w.nl)

ICT
Linda Humme di (linda.humme@d4w.nl)

Gym:
Jan Folsche do (mo) (jan.folsche@d4w.nl)

Divers
Renske ten Brink di-wo-do (renske.ten.brink@d4w.nl)
Petra Götz ma (om de week) (petra.gotz@d4w.nl)
Frank Faas di (frank.faas@d4w.nl)

Conciërge
Lianne van Bochove ma-di-wo-do-vrij (lianne.bochove@d4w.nl) 

Administratief medewerkster:
Anneke Blonk wo-vrij (anneke.blonk@d4w.nl)

Vervanging
Als een leerkracht ziek is of om een andere reden niet voor de klas kan staan, dan doet de school een beroep op een invaller via de ‘invalpool’. De juf of meester die dan komt geeft die dag les.
Het komt soms voor dat er geen invalleerkracht beschikbaar is. Dan wordt er intern naar een andere oplossing gezocht. Het kan zijn dat er groepen worden gecombineerd of dat de kinderen worden verdeeld over de andere groepen.
In principe proberen we te voorkomen de kinderen thuis moeten blijven. Mocht dit in het uiterste geval wel gebeuren, dan wordt er uiteraard contact met u opgenomen. .an deo