Team

Ons team bestaat uit:

Leerplein 1:

groep 1: juf Ilona van Duuren (ilona.van.duuren@d4w.nl) en juf Iet Kleuver (iet.kleuver@d4w.nl)

groep 1-2: juf Gerjanne de Bruijn (gerjanne.de.bruijn@d4w.nl) 

groep 3 van 3/4: juf Debbie de Mooij (debbie.de.mooij@d4w.nl) en juf Ilona van Duuren (ilona.van.duuren@d4w.nl)

Leerplein 2:

groep 4 van 3/4: juf Nelleke van Dixhoorn (nelleke.van.dixhoorn@d4w.nl), juf Gea Haaksman (gea.haaksman@d4w.nl) en juf Debbie de Mooij (debbie.de.mooij@d4w.nl)

groep 5: juf Mirjam Nap (mirjam.van.beek@d4w.nl) en juf Christa Verbree (christa.verbree@d4w.nl) 

groep 6: juf Maartje Kapteijn (maartje.kapteijn@d4w.nl)

Leerplein 3:

groep 7: meester Milan (Lio i.s.m. juf Anouk Heemskerk) en juf Willeke Huizer (willeke.huizer@d4w.nl)

groep 8: meester Nando Norbart (nando.norbart@d4w.nl) en juf Anouk Heemskerk (anouk.heemskerk@d4w.nl)

 

Intern begeleidster (IB): Jeanette Boer (jeanette.boer@d4w.nl)

ICT: Monique den Hoedt en Maartje Kapteijn

Gym: Jan Folsche

Onderwijsondersteuners: Erna de Ridder en Nelleke van Dixhoorn,

Conciërges: Karel Ellerbroek en Ruud Kooistra

Administratief medewerkster: Monique den Hoedt (monique.den.hoedt@d4w.nl)

Schoolleider: Frank Neerhof (frank.neerhof@d4w.nl)

Managementteam (MT) en zorgteam (IB)
MT per leerplein:
1. Gerjanne
2. Christa 
3. Anouk

Vervanging

Als een leerkracht ziek is of om een andere reden niet voor de klas kan staan, dan doet de school een beroep op een invaller via de ‘invalpool’. De juf of meester die dan komt geeft die dag les.
Het komt soms voor dat er geen invalleerkracht beschikbaar is. Dan wordt er intern naar een andere oplossing gezocht. Het kan zijn dat er groepen worden gecombineerd of dat de kinderen worden verdeeld over de andere groepen.
In principe proberen we te voorkomen de kinderen thuis moeten blijven. Mocht dit in het uiterste geval wel gebeuren, dan wordt er uiteraard contact met u opgenomen.