Team

Ons team bestaat uit:

groep 1: juf Iet Kleuver (iet.kleuver@d4w.nl) en juf Alyke van Zoest (alyke.van.zoest@d4w.nl)

groep 1-2: juf Annelies Minnaard (annelies.minnaard@d4w.nl) en juf Gea Haaksman (gea.haaksman@d4w.nl)

groep 3/4: juf Debbie de Mooij (debbie.de.mooij@d4w.nl) en juf Gea Haaksman (gea.haaksman@d4w.nl)

groep 5: juf Martina de Hoog (martina.de.hoog@d4w.nl) en meester Robert Bakker (robert.bakker@d4w.nl)

groep 6: meester Hans Neeleman (hans.neeleman@d4w.nl) en juf Christa Domburg-Verbree (christa.verbree@d4w.nl)

groep 7: juf Marjolein van der Padt (marjolein.van.der.padt@d4w.nl) en meester Robert Bakker (robert.bakker@d4w.nl)

groep 8: juf Maartje Kapteijn (maartje.kapteijn@d4w.nl) en juf Jeanette Boer (jeanette.boer@d4w.nl)

 

Interne begeleiding (IB): Annelies Minnaard (groep 1-4) en Robert Bakker (groep 5-8)

ICT: Monique den Hoedt en Maartje Kapteijn

Gym: Jan Folsche

Onderwijsondersteuners: Erna de Ridder en Nelleke van Dixhoorn

Conciërges: Karel Ellerbroek en Ruud Kooistra

Administratief medewerkster: Monique den Hoedt (monique.den.hoedt@d4w.nl)

Schoolleider: Joke Pater (joke.pater@d4w.nl)

           Managementteam (MT): Robert Bakker, Christa Domburg-Verbree,               Annelies Minnaard

 

 

Vervanging

Als een leerkracht ziek is of om een andere reden niet voor de klas kan staan, dan doet de school een beroep op een invaller via de ‘invalpool’. De juf of meester die dan komt geeft die dag les.
Het komt soms voor dat er geen invalleerkracht beschikbaar is. Dan wordt er intern naar een andere oplossing gezocht. Het kan zijn dat er groepen worden gecombineerd of dat de kinderen worden verdeeld over de andere groepen.
In principe proberen we te voorkomen de kinderen thuis moeten blijven. Mocht dit in het uiterste geval wel gebeuren, dan wordt er uiteraard contact met u opgenomen.