Team

Ons team bestaat uit:

  • groep 1
    juf Debbie de Mooij ma-di-wo-vrij (debbie.de.mooij@d4w.nl)
    juf Gea Haaksman wo-do (gea.haaksman@d4w.nl)
  • groep 2:
    juf Mara van Looijen ma-di-wo-vrij (mara.van.looijen@d4w.nl)
    juf Petra Götz di-wo (petra.gotz@d4w.nl)
  • groep 3:
    juf Annelies Minnaard ma-wo (annelies.minnaard@d4w.nl)
    juf Christel Wagenaar di-wo-do-vrij (christel.wagenaar@d4w.nl)
  • groep 4/5:
    juf Jaccolien van Vliet ma-di-wo-do-vrij (jaccolien.van.vliet@d4w.nl)
  • groep 6:
    juf Joëlle in ‘t Hout ma-di-wo-do-vrij (joelle.in.t.hout@d4w.nl)
  • groep 7:
    juf Martina de Hoog di-wo-do-vrij (martina.de.hoog@d4w.nl)
    juf Trudie Graveland wo-vrij (trudie.graveland@d4w.nl)
  • groep 8
    juf Maartje Kapteijn ma-wo-do-vrij (maartje.kapteijn@d4w.nl)
    juf Linda Humme di-wo (linda.humme@d4w.nl)

Schoolleider:
Joke Pater (joke.pater@d4w.nl)

Interne begeleiding (IB):
Annelies Minnaard groep 1-4 di-do-vrij (annelies.minnaard@d4w.nl)
Trudie Graveland groep 5-8 do-vrij (trudie.graveland@d4w.nl)

ICT
Maartje Kapteijn di (maartje.kapteijn@d4w.nl)

Taal
Iet Kleuver do (iet.kleuver@d4w.nl)
Erna de Ridder wo(mo)-vrij(mo) (erna.de.ridder@d4w.nl)

Drama:
Joëlle in ’t Hout ma (joelle.in.t.hout@d4w.nl)

Gym:
Jan Folsche di(mo) (jan.folsche@d4w.nl)

Onderwijsondersteuners
Nelleke van Dixhoorn ma, wo, do (nelleke.van.dixhoorn@d4w.nl)

Conciërge
Ruud Kooistra ma(mo)-wo(mo)-vrij(mo) 

Administratief medewerkster:
Anneke Blonk wo(mi) (anneke.blonk@d4w.nl)

Vervanging
Als een leerkracht ziek is of om een andere reden niet voor de klas kan staan, dan doet de school een beroep op een invaller via de ‘invalpool’. De juf of meester die dan komt geeft die dag les.
Het komt soms voor dat er geen invalleerkracht beschikbaar is. Dan wordt er intern naar een andere oplossing gezocht. Het kan zijn dat er groepen worden gecombineerd of dat de kinderen worden verdeeld over de andere groepen.
In principe proberen we te voorkomen de kinderen thuis moeten blijven. Mocht dit in het uiterste geval wel gebeuren, dan wordt er uiteraard contact met u opgenomen.